Předpověď počasí pro Peruc a okolí


Předpokládaný vývoj počasí v Peruci pro následujících 5 dnů podle "FORECA Ltd. Finland":


Podrobná 5-denní předpověď

Popis grafu:
Červená čára značí předpokládaný průběh teploty (odpovídající stupnice vlevo). Modré sloupečky znamenají očekávané maximální množství srážek (stupnice vpravo). Průměrná rychlost a směr větru je uveden na spodní stupnici. Graf je aktualizován každých 6 hodin.Předpokládaný vývoj počasí v Peruci na 48 hodin podle "Norwegian Meteorological Institute":


Výhled na nejbližších 48 hodin

Popis grafu:
Červená až modrá čára značí předpokládaný průběh teploty (odpovídající stupnice na okraji grafu). Modré sloupečky znamenají očekávané množství srážek, údaj o maximálním množství srážek v mm je uveden nad sloupečkem, o minimálním množství srážek v mm je uveden pod sloupečkem. Směr větru je uveden na spodní stupnici. Graf je aktualizován každou hodinu.
Počasí v Evropě - animovaná předpověď vývoje oblačnosti a srážek na dnes a zítřek:


Matematický model dnes Matematický model zítra

Popis animace:
Rozložení srážkové oblačnosti vypočítané velice přesnými matematickými modely. Aktualizace modelů probíhá kolem 6 hodiny ranní.Předpokládaný vývoj počasí pro ČR na následující týden podle "ČHMÚ":


Výhled na týden

Popis grafu:

Červená křivka znázorňuje průměrné nejvyšší denní teploty ve °C. Modrá křivka znázorňuje průměrné nejnižší noční teploty ve °C. Teploty uvedené v grafu reprezentují republikový průměr a směr vývoje počasí na území celé republiky. Aktualizace grafu probíhá každý den kolem 14. hodiny.


:Aktuálně::Dnes::Včera::Předpověď::Satelit::Radar::Grafy::Webkamera::Živě: